Archive for Νοέμβριος, 2013

PostHeaderIcon Η ελιά!!

Μιας και τώρα είναι η εποχή συγκομιδής ελαιοκάρπου , οι μαθητές μας έφτιαξαν ένα όμορφο καδράκι με θέμα την ¨ελιά¨

PostHeaderIcon Γενέθλια Παναγιώτη :-)

Αυτή τη φορά ο Παναγιώτης ήταν ο εορταζόμενος!! Όλοι μαζί σβήσαμε τα κεράκια της τούρτας και του ευχηθήκαμε  να τα 1000σει !!!

Να σε χαιρόμαστε Παναγιώτη…!

PostHeaderIcon Ο λαχανόκηπος μας ¨αναπτύσσεται ¨

Ο λαχανόκηπος μας αναπτύσσεται και εμείς συνεχίζουμε να τον φροντίζουμε! Το αποτέλεσμα θα μας ανταμείψει σίγουρα!!!

PostHeaderIcon Εκδρομή!!!

Εκμεταλλευόμενοι  την σημερινή λιακάδα πήγαμε εκδρομή σε παιδική χαρά της περιοχής ! Ο ενθουσιασμός των παιδιών δεν κρύβεται!!

PostHeaderIcon Γενέθλια Βαγγέλη!!

Σήμερα ο Βαγγέλης μας είχε γενέθλια!! Τα γιόρτασε παρέα με τους αγαπημένους του συμμαθητές και έσβησε τα κεράκια της τούρτας του γεμάτος χαρά και με πολλές ευχές από όλους!!Χρόνια πολλά Βαγγέλη!!Να σε χαιρόμαστε!!

PostHeaderIcon Παρέλαση 28 Οκτωβρίου 2013

PostHeaderIcon Γιορτή για την 28η Οκτωβρίου!

Τα παιδιά είπαν ποιήματα και τραγούδια για να τιμήσουν τους ήρωες της Εθνικής Επετείου!