Archive for Ιούνιος, 2014

PostHeaderIcon » Ας μιλήσουν τα τραγούδια»

Με μεγάλη επιτυχία στέφθηκε η καλοκαιρινή γιορτή μας για τη λήξη του σχολικού έτους.

Στην γιορτή μας παρευρίσκονταν εκπρόσωποι της δημοτικής αρχής και πάρα πολλοί φίλοι.

Τα παιδιά έδωσαν τον καλύτερο τους εαυτό και το διασκέδασαν ιδιαίτερα χορεύοντας και δραματοποιώντας διάφορα τραγούδια.

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ !

PostHeaderIcon Πρόσκληση για τη γιορτή λήξης του σχ. έτους!!

PostHeaderIcon Ώρα χαλάρωσης για όλους!

PostHeaderIcon Ημερήσια εκδρομή!

Το Σάββατο 30 Μαΐου ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του Σχολείου μας διοργάνωσε ημερήσια εκδρομή με προορισμό το Λουτράκι και το Ναύπλιο και μια μικρή στάση στα Ίσθμια .

Στην εκδρομή συμμετείχαν σχεδόν όλοι οι μαθητές με τους γονείς του καθώς και οι εκπαιδευτικοί του Σχολείου και ήταν μια καλή ευκαιρία για όλους μας να ξεφύγουμε λίγο από την καθημερινότητα.

Ο καλός καιρός ήταν σύμμαχος μας για να απολαύσουμε την εκδρομή μας…Και του χρόνου λοιπόν!