Archive for Δεκέμβριος, 2022

PostHeaderIcon Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας, μοίρασε στους μαθητές/τριες χριστουγεννιάτικα δωράκια και γλυκά ενόψει των γιορτών που πλησιάζουν🎄🎄

PostHeaderIcon Ευχαριστούμε το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του 1ου Δημοτικού Σχολείου Φιλιατρών, για τη χαρά και τα χαμόγελα που έδωσε στα παιδιά του σχολείου μας!! Καλές γιορτές να έχουμε με υγεία και ευτυχία!!!

PostHeaderIcon Υγεία, Αγάπη, Ευτυχία, Όνειρα, Χαμόγελα, Δημιουργικότητα, Επιτυχίες….!!!

Καλά Χριστούγεννα και Ευτυχισμένο το 2023!!!

PostHeaderIcon Ήρθαν τα Χριστούγεννα!!!🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄

PostHeaderIcon Επίσκεψη 3ου Νηπιαγωγείου Φιλιατρών

Χθες, με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Ατόμων με Αναπηρία, επισκέφθηκαν το σχολείο μας οι μικροί μαθητές του 3ου Νηπιαγωγείου Φιλιατρών! Όλοι μαζί ζωγραφίσαμε με τις παλάμες μας το δέντρο της αγάπης, τραγουδήσαμε, παίξαμε, φάγαμε τις λιχουδιές μας και στο τέλος στολίσαμε το χριστουγεννιάτικο δέντρο μας! Περάσαμε υπέροχα και περιμένουμε με ανυπομονησία την επόμενη συνάντησή μας!