Archive for Ιούνιος, 2021

PostHeaderIcon Ευχαριστήρια επιστολή του προσωπικού του Ειδικού Δημοτικού Σχολείου Φιλιατρών προς το Ίδρυμα Καπετάν Βασίλη και Κάρμεν Κωνσταντακοπούλου για τη δωρεά του ποσού των 1.200 ευρώ.

Το προσωπικό και οι μαθητές του Ειδικού Δημοτικού Σχολείου Φιλιατρών ευχαριστούν από καρδιάς το Ίδρυμα «Καπετάν Βασίλη και Κάρμεν Κωνσταντακοπούλου» για τη δωρεά του ποσού των 1.200 ευρώ προς το σχολείο μας.

Η αμεσότητα στο κάλεσμα μας, μας συγκίνησε και απέδειξε για άλλη μια φορά την ανιδιοτελή προσφορά του Ιδρύματος στην τοπική κοινωνία. Η παρούσα συνεργασία του σχολείου μας με το Ίδρυμα σας, ελπίζουμε να είναι η αρχή ενός ταξιδιού αλληλεγγύης.

Κάθε μέλος της σχολικής μας κοινότητας θα ήθελε να σας ευχαριστήσει προσωπικά για την πράξη αγάπης που επιτελέσατε.

Η δωρεά του ποσού των 1.200 ευρώ θα αξιοποιηθεί για τη βελτίωση των υποδομών της σχολικής μονάδας, ώστε να επιτευχθεί στο ακέραιο η ασφαλής και ευχάριστη παιδαγωγική διαδικασία.

Παρακαλούμε, όπως αναμείνατε μελλοντική ανακοίνωση με την επένδυση των χρημάτων στη διαμόρφωση του σχολείου μας.

Με θερμές ευχαριστίες,
το προσωπικό του Ειδικού