Archive for Ιούνιος, 2015

PostHeaderIcon Εκδρομή στις Σπέτσες! !

Την Κυριακή 14 Ιουνίου 2015 ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του Σχολείου μας, πραγματοποίησε την καθιερωμένη  καλοκαιρινη μονοήμερη εκδρομή του !!Φέτος προορισμός μας ήταν οι πολύ όμορφες και γραφικές Σπέτσες! !Τα παιδιά παρέα με τους γονείς και τους εκπαιδευτικους  τους απόλαυσαν το ταξίδι και αποκόμισαν σίγουρα πολλές και για κάποιους ίσως νέες εμπειρίες!

PostHeaderIcon Ώρα για πάρτυ!!!

Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιηθηκε εχθές, την Κυριακή 7 Ιουνίου,  το πάρτυ που διοργάνωσε το Σχολείο σε συνεργασία με τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων !! Παρόλο που ο καιρός δεν ήταν σύμμαχος μας και η βροχή συνόδευσε την εκδήλωση. .το Σχολείο μας γέμισε με παιδάκια και γονείς που είχαν έρθει πηγαίνοντας του κόντρα !Ο κλόουν Βούλης έλαβε δράση και σκόρπισε κέφι και πολλά χαμόγελα σε όλα τα πιτσιρίκια που απόλαυσαν τα παιχνίδια και τα διάφορα «κολπα» μαζί του!!! Η συνέχεια είχε φαγητό, ποτό, παγωτά, αναψυκτικά και πολύ παιχνίδι στην ολοκαίνουρια παιδική χαρά του Σχολείου μας…το τράμπολινο είχε την τιμητική του όπως ήταν αναμενόμενο! !Ευχές για καλό καλοκαίρι και ραντεβού τον Σεπτέμβριο! !!

PostHeaderIcon Πρόσκληση για γιορτή-πάρτυ λήξης σχ. έτους!!!